У спеку автомобіль розжарюється настільки, що сідати в нього не лише не хочеться, але й не рекомендується, адже це шкідливо для здоров’я. Експерти розповіли, як охолодити салон авто без кондиціонера та відкритих вікон, пише MMR.

Однак охолоджувати салон можна не лише кондиціонером, а й за рахунок використання акумуляторів холоду. Це звичайні пластикові пляшки, залишені у морозилці на ніч. Їх можна закріпити десь на підлозі, під дефлекторами заднього ряду або в підсклянниках, поряд з якими не завадить встановити виносний вентилятор, що працює від прикурювача. Чим не міні-кондиціонер?

Використовуючи цей спосіб, можна досягти помітних результатів. Ну а боротися зі спекою під час руху автомобіля можна за допомогою відкритих вікон.

Зазначимо, експерти рекомендують не вмикати кондиціонер відразу після запуску двигуна, тому що це погано впливає на акумулятор і різко підвищує витрату пального (за результатами вимірів низки автоекспертів, у перші хвилини роботи двигуна вона зростає відразу на 25%.).