Сервісні центри при Міністерстві внутрішніх справ оголосили про готовність приймати іспити у кандидатів у водії, які беруть участь у проекті “Автошколи для людей з інвалідністю“, що є прогресивним кроком. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ, підкресливши прихильність до інклюзивності, інформує Avtosota.

Микола Рудик, начальник Головного сервісного центру МВС, наголосив на співпраці між автошколами при навчальних закладах МВС та сервісними центрами. Ця спільна робота забезпечує зручність та постійну підтримку з боку держави. Автошколи забезпечують необхідну підготовку, а сервісні центри МВС – процес складання іспитів.

У заяві роз’яснюються два випадки, коли кандидати у водії взаємодіють із сервісними центрами МВС. По-перше, після завершення теоретичного модуля кандидати можуть скласти теоретичний іспит у сервісному центрі, щоб отримати дозвіл на практичне навчання. Згодом, після практичного модуля, вони можуть скласти практичний іспит для отримання першого водійського посвідчення.

Автошколи для людей з інвалідністю пропонують комплексне навчання водінню транспортних засобів категорії В та ручному керуванню. Учні мають можливість навчатися в інклюзивних групах, індивідуально, дистанційно або за зручним графіком. Ці автошколи мають на меті забезпечити рівні можливості та розширити права і можливості людей з інвалідністю для здобуття навичок водіння та незалежності.

Співпраця між автошколами та сервісними центрами МВС є позитивним кроком на шляху до інклюзивності та забезпечення рівного доступу до навчання водінню та отримання посвідчення водія для осіб з інвалідністю.