Одним із 40 власників новітнього лімітованого Bugatti Bolide стане українець. Молодий мільярдер Михайло Романенко придбав надшвидкісний суперкар за 4,6 мільйона доларів. Про це пише «Фокус».

Це не перший суперкар Bugatti у колекції 35-річного уродженця Чернівців. Раніше Михайло Романенко вирішив купити ще більш рідкісне та дороге купе Bugatti Centodieci за 10 мільйонів доларів. Усього випущено лише 10 таких авто і один з них придбав Кріштіану Роналду.

Трековий суперкар Bugatti Bolide, характеристики та подробиці

Новий Bugatti Bolide 2024 — надшвидкісна трекова модель, яку випустять обмеженою серією з 40 машин. Це прощальний бензиновий автомобіль марки, адже нові Bugatti стануть гібридами.

Суперкар Bugatti Bolide виконаний з карбону та важить 1450 кг. У автомобіль агресивний дизайн з розвиненою аеродинамікою — встановлені антикрило і високий кіль. Колеса «взуті» в гоночну гуму. В обробці салону поєднуються алькантара та карбон, а кермо нагадує штурвал.

Автомобіль оснащений 8,0-літровим турбованим W16 потужністю 1600 (за іншими даними – 1800) сил. Розгін до 100 км/год займає 2,17 секунди, а максимальна швидкість перевищує 500 км/год, тобто це найшвидший автомобіль у світі. За уповільнення відповідають карбоново-керамічні гальма діаметром 390 мм.