Суперкар «Таврія» — звучить цікаво та майже нереально, але таке явище в автомобільному світі України дійсно існує. На одному з популярних сайтів з продажу автомобілів виставили на продаж ЗАЗ-1102, який здатен розганятися до 250 км/год, пише Wheel News.

Сім років тому цю «Таврію» вже продавали. І в 2016 році тюнінговане авто виглядало досить претензійно та навіть люксово. Тоді за нього просили 9000 доларів. Звичайно, ЗАЗ-1102 за таку вартість може здатися шалено дорогим, проте в нього було вкладено багато сил та креативу. Тюнінговане авто апріорі не може бути дешевим.

Час невпинно біжить та не всі власники дбайливо ставляться до машин. Видно по фотографіям, що суперкар «Таврія» виглядає дещо «втомленим». На обвісі можна помітити пошкодження, а також на капоті. Вартість суттєво зменшена — зараз автівку можна купити трохи більше ніж за 1200 доларів.

За словами власника коробка та двигун, незважаючи на роки, досі відмінно працюють. А їздить «Таврія» з мотором від Ford. В техпаспорті не внесені доопрацювання та переробки, тож за документом авто з двигуном 1,1 л.