Китайська компанія Great Wall Motors представила оновлений кросовер Haval H6. Він через деякий час може з’явитися і в Україні, пише today.ua.

Довжина нового Haval H6 складає 4711 мм, ширина – 1940 мм, висота – 1730 мм, а колісна база – 2738 мм. Тобто його довжина на 58 мм більша, а ширина на 54 мм більша, ніж у моделі попереднього року випуску.

Оновлений Haval H6 отримав деякі зміни у дизайні кузова, особливо у передній частині. У нього, наприклад, більш тонка решітка радіатора. Невеликі зміни сталися й у салоні. Наприклад, з’явилося нове кермо, нова панель приладів, а також оновлена інформаційно-розважальна система. У стандартній комплектації будуть 18-дюймові колісні легкосплавні диски.

На жаль, поки що ми не бачили фотографій салону оновленого Haval H6. Думаємо, салон цієї новинки покажуть найближчим часом.

У лінійці двигунів, як і раніше, буде дві силові установки — 1.5T і чотирициліндровий 2.0T потужністю 238 к.с. Але пізніше покупцям запропонують ще й нову повноцінну гібридну версію PHEV, в якій буде використано новітню гібридну технологію Hi4 (Hybrid Intelligent 4 Wheel Drive) компанії Great Wall Motors. У таку гібридну силову установку входить бензиновий двигун, два електромотори та літій-іонна батарея. Гібридний Haval H6 на одній електротязі зможе проїхати 100 км.

Коли Great Wall Motors почне продавати оновлений кросовер Haval H6? Це станеться вже найближчим часом – восени 2023 року. Скільки він коштуватиме – ще не відомо. Мабуть, трохи дорожче, ніж модель цього року випуску.

Думаємо, що новий Haval H6 обов’язково з’явиться і в Україні. Чому? Тому що в нашій країні продають кілька моделей компанії Great Wall Motors, у тому числі Haval H6 в декількох варіантах.

Слід зазначити, що зараз під брендом Haval продають кілька автомобілів. Це Haval H6, Haval Big Dog, Haval Shenshou, Haval Chitu, Haval Jolion, та Haval H9. Однак, з них тільки Haval H6 добре продається. Інші моделі бренду Haval продаються не так добре. З січня до травня 2023 року було продано 75 869 кросоверів Haval H6.