У США виявили занедбаний Dodge Coronet 1967 року. Американське спортивне купе не виїжджало на дороги 46 років. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на сайт Autoevolution.

Цей Dodge Coronet R/T експлуатували протягом 10 років, а в 1977 році поставили в сарай у штаті Джорджія. Там він і простояв до наших днів.

Спорткар Dodge Coronet R/T вкритий плямами іржі, а частина декору та інших деталей зняті з авто. Водночас салон купе зберігся доволі непогано і оздоблення міняти не треба.

Також напрочуд гарний стан у двигуна. 7,2-літровий V8 навіть завівся, коли його відчистили і подали паливо в карбюратор. Разом з тим, Dodge Coronet потребує заміни паливного бака. Тепер автомобілю шукають нового власника, який відреставрує його.

Dodge Coronet 1967 року в зарядженому виконанні R/T — цінна колекційна модель. Загалом випущено близько 9000 7,2-літрових купе. Ця вісімка розвивала 375 к. с. З 3-ступінчастою автоматичною КПП розгін до 100 км/год займав близько 7 с, а максимальна швидкість перевищувала 200 км/год.