Сервісний центр МВС нещодавно викрив випадок підробки документів під час перереєстрації транспортного засобу в Житомирській області. Пильні працівники сервісного центру викрили шахрайські дії зловмисників, передає Avtosota.

В даному випадку транспортний засіб, про який йшлося, вже був раніше зареєстрований в Україні, що позбавляло від необхідності проведення експертного дослідження під час перереєстрації. Отже, клієнти прибули до сервісного центру без фізичної присутності автомобіля. Однак, коли адміністратори почали перевіряти документи, вони виявили явні ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію. Ретельна перевірка по базі даних показала, що серія та номер на підробленому свідоцтві належать документам, виданим на зовсім інший автомобіль.

Про це було негайно повідомлено владу, і тепер правоохоронні органи визначатимуть подальшу долю нещасних власників та їхнього нещасливого “безпрецедентного” транспортного засобу.

Користуючись нагодою, МВС нагадує громадянам, що вони можуть убезпечити себе від подібних шахрайських дій, укладаючи угоди купівлі-продажу в сервісних центрах МВС. Адміністратори цих центрів оснащені необхідним обладнанням для ретельної перевірки документів, що гарантує справжність та законність угоди. І що найголовніше, ця безцінна послуга надається безкоштовно.

Будьте пильними та захистіть себе від шахрайських дій, скориставшись послугами сервісних центрів МВС, де фахівці допоможуть вам зорієнтуватися в тонкощах реєстрації транспортних засобів та захистити ваші інтереси.