Вже мало хто пам’ятає, але в далекому 1998 автомобіль ГАЗ-3111 «Волга» для багатьох став символом відродження російського автопрому. І справді, після серії «загублених» проектів позашляховиків і пікапів, найбільший російський автозавод нарешті зміг уявити справді серйозну та перспективну розробку. Ось тільки щось пішло не так і ГАЗ-3111 «Волга» випустили лише 400 екземплярів, після чого випуск був зупинений через складність виробництва дизайну екстер’єру.

Наразі автомобілі ГАЗ-3111 «Волга» є рідкістю, пише Hyser. Як правило, їх купують та відновлюють для різних приватних колекцій.

Так, цікавим, наприклад, є проект «Мисливець на крокодилів», який втілив у реальність КБ ім. Смирнова для приватного колекціонера. Заможний клієнт захотів додати у свій гараж якийсь дрібносерійний автомобіль вітчизняного виробництва, доопрацьований сучасними якісними оздоблювальними матеріалами.

Насамперед фахівці КБ доопрацювали гальмівні механізми автомобіля: поставили передні супорти Brembo з нанесеною символікою «Волга», а задні барабанні гальма замінили на дискові. Через збільшені супорти були встановлені 18-дюймові легкосплавні диски, які також обзавелися символікою «Волга» на рубіновому фоні.

Що ж до салону автомобіля ГАЗ-3111 «Волга», то було використано шкіру крокодилів білого кольору з окантовкою «кедр» еталонного газового рубінового кольору в унісон зі штатними емблемами заводу. З якоїсь причини салон інкрустували емблемами ГАЗ-12 і ГАЗ-21, мабуть, щоб позначити наступність автомобіля.

Капот отримав ще один сторонній ГАЗ-3111, але легендарний елемент — хромований олень. Стилізовані емблеми «Волга» додали на передніх дверях та колісних дисках. Всі деталі «під дерево» були ретельно відреставровані: згодом вони приходили в непридатність, оскільки були виготовлені зі склотканини за обхідною дрібносерійною технологією.

Ну і щоб наголосити на статусності та вишуканості преміального автомобіля, були виготовлені килими з натуральної овчини, покривало в багажник, а також була зроблена заміна підлогового ковроліну на натуральну шкіру з художнім простроченням, рубінового кольору.