У «АвтоВАЗу» виникли проблеми із запуском у виробництво нової Lada X-Cross 5. На підприємстві не можуть швидко замінити логотипи FAW у салоні кросовера. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на ТАСС.

Як відомо, нова Lada X-Cross 5 — точна копія китайського FAW Bestune T77. Від моделі донора кросовер відрізняється тільки логотипами — це єдина «імпортозаміщена» деталь авто. На кузові їх замінили на значки Lada, а от у салоні на кермі залишилася емблема FAW — її не зняли навіть під час офіційної презентації моделі.

Проблему визнав навіть керівник «АвтоВАЗу» Максим Соколов — за його словами, знадобиться кілька місяців, щоб замінити логотипи FAW на емблеми Lada.

За його словами, логотип встановлений на центральній частині керма і за ним розташована подушка безпеки. В «АвтоВАЗі» вважають емблему елементом активної безпеки і новому значку знадобляться випробування і тривала сертифікація.

«Я б сказав, що це нейтральний шильдик. Між іншим, геометрія нагадує геометрію емблеми ВАЗу сімдесятих років. Такий ретро погляд, як і в інших наших брендів, що запускаються. У цьому нічого страшного немає», — заявив керівник «АвтоВАЗу».