Інфляція змушує багатьох американців підшукувати відносно недорогі (до 10 тисяч доларів), але при цьому надійні автомобілі. Який саме з них максимально підходить під ці параметри, розповіли журналісти місцевого видання «US News». У своєму аналізі вони спиралися на дослідження авторитетної агенції JD Power, пише Avtosota.

Як стверджують заокеанські ЗМІ, найкращим вибором для місцевих покупців у бюджеті до 10 тисяч доларів є корейська 4-дверка Hyundai Sonata 2013 року випуску.

Аналітики надали цьому седану оцінку в 84 бали зі 100 можливих за надійність, а також похвалили її за наявність у деяких комплектаціях підігріву передніх сидінь, системи Bluetooth, USB-портів та 2-зонного клімат-контролю.

Крім того, як стверджує американська автомобільна преса, цей седан Hyundai відрізняється хорошими ходовими якостями і забезпечує високий рівень комфорту навіть незважаючи на свій помірно галасливий двигун.

Втім, у будь-якій бочці меду завжди знайдеться і ложка дьогтю. «Сонати» цього модельного року потрапляли під кілька відкличних кампаній щодо несподіваних збоїв у роботі їхньої автоматичної трансмісії.

Крім того, у дослідженні NHTSA (Національне управління безпека дорожнього руху) машина не може похвалитися високою оцінкою з точки зору безпеки через погано спроектовану передню частину кузова, що не забезпечує належну оглядовість.

Hyundai Sonata зараз запропонована і на вторинному ринку України, де за машини 2013 випуску просять від 8 до 11 тисяч доларів.