Опубліковано перші офіційні фото Hyundai Santa Fe п’ятого покоління. Сімейний кросовер офіційно презентують у серпні. Про це повідомляється на сайті південнокорейського автовиробника, інформує «Фокус».

Новий Hyundai Santa Fe підріс у розмірах, змінився до невпізнання і став брутальнішим на вигляд. У дизайні тепер переважають кути, у авто високий капот, виражені колісні арки і вертикальні задні стійки. Також звертають на себе увагу фари з Н-подібними ходовими вогнями і діодне підсвічування решітки радіатора.

Салон Hyundai Santa Fe також зазнав великих змін. На передній панелі встановлено два 12,3-дюймових дисплея, а перемикачі аудіо та клімату стали сенсорними.

Передні сидіння розділені високою «двоповерховою» консоллю. Відомо, що в оздобленні активно використані матеріали, отримані шляхом вторинної переробки, а топова версія отримає шкіру Nappa.

Характеристики Hyundai Santa Fe 2024 поки що тримаються в секреті, хоча на фото видно написи 2.5T на кузові. Це означає, що кросовер отримає 2,5-літрову 304-сильну турбочетвірку. Також у лінійці буде гібридна модифікація.