Українця у Польщі оштрафували на велику суму. 60-річний чоловік на вантажівці з’їхав з дороги і врізався в ріг одного з будинків. Всередині була вагітна жінка з немовлям. На щастя, нічого серйозного не сталося. Але будинок більше не придатний для проживання.

Інцидент стався у понеділок (17 липня) в одному із сіл Люблінського воєводства, передає ukrayina.pl.

«60-річний громадянин України був тверезий. Але він не пристосувався до дорожніх умов. Йшов дощ, тож його, мабуть, занесло», — повідомила в коментарі Едіта Кристковяк з повітової комендатури поліції в Грубешові.

На місце, крім поліції, прибула «швидка» і пожежники. «Дії пожежно-рятувального підрозділу полягали в охороні місця події, відключенні електропостачання в транспортному засобі та в пошкодженій будівлі», — повідомив старший капітан Марцін Лебєдович із окружного штабу державної пожежної служби в Грубешові.

Через значні руйнування будинку на місце також викликали інспектора райархбуднагляду, який після огляду видав заборону на використання будівлі.

Як повідомляють правоохоронці, водія з України, який в’їхав у будинок, оштрафували на 5 000 злотих (близько 47 000 гривень за актуальним курсом) і 10 штрафних балів.