Škoda Auto оприлюднила перші офіційні ескізи екстер’єру, що демонструють оновлені версії компактної моделі Scala та міського позашляховика Kamiq. Чеський автовиробник наділив обидві моделі прогресивним дизайном і технологічними вдосконаленнями, а також функціями вищих класів автомобілів.

Тонкі фари Scala простягаються аж до решітки радіатора, підкреслюючи динамічну привабливість автомобіля. Повітрозабірник в новому передньому бампері розділений додатковими бічними крилами. Пофарбовані в колір кузова, вони також знаходяться в дифузорі на оновленому задньому бампері, який оточений кристалічними елементами.

Задні ліхтарі тепер мають новий і більш досконалий графічний дизайн.

Оновлений Kamiq тепер має більшу, вертикальну решітку радіатора, на якій є характерні подвійні планки, що утворюють U-подібну форму внизу. Верхній елемент фірмових розділених фар тепер тонший і з більш виразним дизайном. У передньому бампері пофарбована зона під решіткою радіатора та повітрозабірник підкреслюють ширину автомобіля. Нижче – сріблястий дифузор, який забезпечує захист днища. Задній дифузор складається з широкої верхньої секції чорного кольору та міцної нижньої секції сріблястого кольору.

Переглянута L-подібна форма розділених задніх ліхтарів візуально поєднується з відбивачами, які також мають L-форму.