Поточне покоління позашляховика рамного Toyota Fortuner знаходиться в строю з 2015 року. Як і у випадку з його попередником, він був побудований на тій самій платформі, що й пікап Hilux. Автомобіль пережив рестайлінг у 2020 році, а через 3 роки готується до планової зміни генерації, пише Wheel News.

Напередодні в Мережі з’явилися перші фотографії, які демонструють зовнішній вигляд японської новинки, прем’єра якої запланована на кілька місяців.

Судячи фото з зроблених шпигунами, зовні новий Fortuner матиме швидше еволюційний, ніж революційний дизайн. Збоку машина виявиться схожою на існуючу модель, але трохи зміниться спереду і ззаду.

Так, наприклад, на фото можна побачити у позашляховика оновлений блок світлодіодних фар і більш округлі задні ліхтарі, а також радіаторну решітку, що збільшилася в розмірах, і трохи інший бампер.

Технічних подробиць про модель поки немає, але не виключено, що вона продовжить використовувати як платформу основу від Hilux, а також збереже актуальну агрегатну лінійку, що складається з 2,7-літрового бензинового мотора і 2,8-літрового турбодизеля.

Втім, як пишуть індійські ЗМІ, у оновленого Fortuner практично напевно буде і новий варіант з м’яко-гібридною силовою установкою, який хоч і не дозволить продемонструвати суттєву різницю у витраті палива в порівнянні зі звичайними ДВЗ, але все ж таки виявиться економічнішою за поточну лінійку двигунів моделі.