Mercedes підготував новий доступний кросовер під брендом Denza. Автомобіль розробили разом із китайською компанією BYD. Автомобіль незабаром може з’явитися в Україні, пише OBOZREVATEL.

До нашої країни охоче ввозять автомобілі з Китаю – навіть ті, що не представлені на нашому ринку офіційно. Це стосується і Denza. Про спільну розробку Mercedes та BYD повідомили на CarNewsChina.

Новий Denza N8 – великий кросовер із довжиною кузова 4949 мм при колісній базі 2830 мм. Ширина дорівнює 2830 мм, а висота складає 1725 мм.

Просторий салон, залежно від конфігурації, здатний розмістити шість, сім чи вісім осіб. Автомобіль сконструйований з урахуванням найактуальніших тенденцій, тому покупцям запропонують гібридний та повністю електричний варіанти.

Гібрид Denza N8 оснащено бензиновим двигуном об’ємом 1,5 л, який працює у парі з електродвигуном. Гібридних модифікацій буде кілька, найпотужніша запропонує 490 к.с.

Електромобіль оснастять одним чи декількома моторами. Віддача таких версій – від 313 до 585 к.с. Ціна Denza N8 – від $30 000 до $40 000.