Nissan Micra зняли з продажу у Європі. Це найдешевша модель японського бренду на глобальному ринку, за яку просили від 22 000 доларів. Тепер машину замінять наступником.

Про це повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на видання L’argus. Nissan Micra залишив конвеєр у французькій комуні Флен-Сюр-Сена, де створено спільне виробництво із Renault. З липня дешевий Nissan більше не доступний європейським покупцям.

Актуальне покоління моделі з’явилося у 2017 році. Закінчення його життєвого терміну збіглося з планами по модернізації заводу. У 2024 році підприємство переобладнають для виробництва нових електромобілів Renault.

Наступна Micra, яка з’явиться в 2025 році, буде родичем однієї з таких моделей. Проте складання налагодять на іншому французькому заводі. За даними французьких журналістів, компактний автомобіль отримає кілька варіантів потужністю 125 та 150 к.с.

Покупцям запропонують модифікації з батарейними блоками різної ємності – 45 та 52 кВтг. Запас ходу понад 300 км вони, швидше за все, не забезпечать, але модель насамперед буде налаштована на міську експлуатацію, де великі відстані не такі важливі.