Автомобілісти мають бути вкрай обережними, а особливо влітку. Адже кілька помилок, які здаються незначними, можуть привести до серйозних наслідків. А тому краще їх взагалі уникати.

Про це пише сайт «Pro Гроші».

Якої помилки слід уникати на АЗС

Не варто заправляти паливний бак машини до максимуму, адже пальне розширюється, якщо на вулиці спекотно. Така дія високих температур на бензин.

Саме тому заправлятися до повного бака влітку небезпечно. Це може призвести до витікання бензину з резервуара. Ба більше, у дні, коли спека досягає свого максимуму, взагалі не варто, щоб бак був заповненим більш ніж на 60%.

Чого водіям не варто робити влітку

  • Кондиціонер. Влітку більшість водіїв одразу вмикають його, як тільки сідають в авто. Але спочатку варто провітрити салон, адже поспіх із включенням кліматичного приладу підвищує навантаження на двигун.
  • Вода завжди має бути в машині. Якщо під час спеки довго не пити рідину, існує ризик втрати концентрації та погіршення самопочуття, а це може призвести до трагічних наслідків.

Які речі не можна залишати в авто влітку

  • Гаджети та інші цінні речі. Вони досить чутливі до перепаду температур, а через це може пошкодитись батарея.
  • Продукти. Вони можуть зіпсуватися у спеку, навіть якщо залишити їх в салоні авто лише на кілька годин.
  • Банки з консервацією. Вони можуть вибухнути й зіпсувати салон.
  • Побутова хімія та косметика. Такі засоби варто зберігати при кімнатній температурі, адже у неправильних умовах вони втрачають свої властивості й можуть навіть стати токсичними.