З’явився неординарний китайський електромобіль Telee Rover на платформі інтернет-магазину Alibaba за надзвичайно низьку ціну всього 1700 доларів. Однак, експерти попереджають потенційних покупців не піддаватись занадто радісним сподіванням, оскільки є ризик отримати не те, що було очікувано.

Компанія-продавець пропонує купити Telee Rover за ціною від 1000 до 2400 доларів залежно від модифікації. Тим не менш, сам електрокар оцінений у 1700 доларів.

Telee Rover має дуже компактні розміри – всього 2,2 метри у довжину і дорожній просвіт всього 10 сантиметрів, що робить його мало придатним для позашляхових умов. Салон автомобіля дуже стислий і розрахований лише на двох пасажирів, а також важливо відзначити, що електрокар не обладнаний дахом.

На жаль, на сайті продавця немає жодних фотографій електричного Telee Rover, лише зображення модифікації з бензиновим двигуном, хоча відмінності у зовнішньому вигляді обіцяють зводитися до мінімуму.

За словами продавця, у позашляховика Telee Rover встановлений один із трьох моторів на вибір, причому найпотужніший мотор має видачу в 2 кінські сили. Також зазначається, що свинцево-кислотний акумулятор ємністю 20 А/год повинен забезпечити запас ходу 130 км, проте фахівці вважають, що ця цифра перебільшена в 5-10 разів.

Зважаючи на всі вищезгадані недоліки та неясність щодо продукту, експерти рекомендують утриматися від покупки цього китайського електрокара, а також будь-яких інших транспортних засобів, які можуть пропонуватися на платформі Alibaba.