Водіїв-початківців може очікувати неприємність у вигляді повторного складання іспитів у сервісному центрі МВС. Кому варто приготуватись, розповіли на офіційному порталі Міністерства внутрішніх справ України, інформує Znaj.ua.

Українців, котрі нещодавно сіли за кермо, можуть змусити повторно здавати на права. Справа в тому, що при зверненні до сервісного центру для обміну першого посвідчення водія їм можуть відмовити в послузі. Це станеться, якщо водій їздив не дуже акуратно і отримав понад два штрафи.

«Топ-послуга ГСЦ МВС — це обмін першого посвідчення водія. Але не все так просто. Адже під час отримання цієї послуги наявність більше, ніж 2 правопорушень дасть вам відмову при обміні документу в Дії та Електронному кабінеті водія», — йдеться в повідомленні відомства.

Так, якщо водій-новачок захоче обміняти права, але при цьому матиме більше двох правопорушень, його відправлять «відпрацьовувати штрафи». Порушнику доведеться повторно скласти теоретичний та практичний іспити у сервісному центрі МВС.