Бюджетні автомобілі користуються попитом, але не всі моделі варті уваги. Можливе розчарування після придбання. Експерти видання WhatCar проводять постійні тестування машин, які присутні на авторинку, та опитування їх власників.

На цей раз експерти дослідили сегмент доступних хетчбеків та кросоверів. Серед них було виявлено ті, які можна залишити поза увагою при виборі авто для придбання, пише Wheel News. До цього антирейтингу ввійшли такі моделі:

  • Citroen C3;
  • MG3;
  • Ford Ecosport;
  • Jeep Renegade.

В проведеному дослідженні Citroen C3 отримав позитивні відгуки щодо дизайну та екстер’єру. Серед ьехнічних складнощів, які розчарували автовласників стала погана керованість. Також э скарги на потужність двигуна, низький кліренс та досить швидку корозію на порогах.

Претензії до китайського хетчбек MG3 також фокусуються на слабкому двигуні, а ще на безпеці автомобіля. Також автовласники нарікають на шумоізоляцію, гальма, якість матеріалів та підвіску з амортизаторами.

Ford Ecosport власники недолюблюють за високі ціни на запчастини, малий багажник, поганий кутовий огляд з лівої сторони, невеликий салон. Експерти відмічають недостатню якість матеріалів.

Jeep Renegade не можна назвати поганим авто, бо воно містке та на бездоріжжі гарно себе веде. Серед мінусів машини — вартість, порівняно з іншими моделями на ринку. На користь інших авто впливає і високий розхід бензину. А автовласники нарікають ще на неможливість регулювання другого ряду сидінь, слабку передню підвіску та керованість на високій швидкості.