Американські автомобілі стали популярними в Україні не так давно, але навіть у минулі часи в Україні були поціновувачі американської класики. Так, нещодавно на вулицях Києва вдалося помітити унікальний екземпляр – автомобіль Buick Riviera восьмого покоління, яке завершило історію цієї моделі.

Автомобіль має не лише багатий набір опцій, а й потужний двигун на 3,8 літра. Попри всі переваги цього авто, воно вже досить давно стоїть занедбаним. Фото покинутого авто з’явилося на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram.

У свій час Buick Riviera був найдорожчим автомобілем бренду. Модель протрималася на конвеєрі з 1963 по 1999 рік, але найбільшу цінність становлять авто 60-х та 70-х років випуску.

Автомобіль, який вдалося зняти у Києві, це восьме та останнє покоління моделі. У таких авто був шкіряний салон, електрорегулювання сидінь, клімат-контроль та люксова опція тих років – CD-чейнджер. З топової силовою установкою автомобіль міг розігнатися до 100 км/год за 7,2 секунди, а його максимальна швидкість досягала 230 км/год.