Виробництво Ford Fiesta завершується. Це найдешевша модель американської компанії на глобальному ринку, і її вирішено забрати з асортименту дилерських центрів.

Як повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Dailymail, компактну модель Ford Fiesta виробляли безперервно протягом 47 років. За цей час автомобіль розійшовся тиражем понад 22 мільйони екземплярів. При цьому, наприклад, у Великобританії це автомобіль, що найбільше реєструється.

За свою 47-річну кар’єру Fiesta змінила сім поколінь, перше з яких з’явилося в 1976 році. Це був компактний і простий хетчбек для людей, які не готові витратити велику суму на нову машину.

Однак згодом автомобіль ставав більшим, безпечнішим і технологічнішим. У сьомій генерації моделі пропонували широкий список оснащення, з якого покупці могли вибрати сучасні системи забезпечення комфорту і безпеки.

Наразі виробництво доступної машини втратило рентабельність. Оснащення компактної Fiesta дорогим обладнанням, яке потрібне сьогодні для забезпечення високих екологічних стандартів, виявилося надто дорогим процесом.

Два останні екземпляри моделі, що зійшли з конвеєра в німецькому Кельні, залишаться у автовиробника для розповсюдження внутрішніми музеями та виставками.