В даний час комісія банків при оплаті деяких послуг може значно перевищувати вартість самої послуги, що робить деякі державні послуги надто дорогими. Наприклад, ціни на послуги, пов’язані з автомобілями, досить високі, тоді як вартість державних послуг залишається незначною.

Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Дряпатий наголосив, що ціни на адміністративні послуги у Сервісному центрі зараз просто символічні:

— видача посвідчення водія — 26 гривень;
– реєстрація/перереєстрація транспортного засобу – 200 гривень;
— ухвалення теоретичного та практичного іспиту – 13 гривень за спробу.

Такі ціни змушують звертатися до державних служб, однак, комісія банку при їх оплаті може бути значно вищою за вартість самої послуги. Востаннє ціни на державні послуги переглядали ще 2008 року.

У зв’язку з цим в Україні розглядають можливість ухвалення нового законопроекту №8193, «Про зміни деяких законів України щодо плати за послуги у сфері державної реєстрації транспортних засобів та допуску до керування транспортними засобами». У документі планується змінити ціни на державні послуги та перерозподілити доходи у співвідношенні (70% – до місцевих бюджетів; 30% – до спецфонду ДСЦ МВС), оскільки всі доходи відпливають до місцевих бюджетів.