В Україні помітили купеподібний електричний кросовер Avatr Е11, ціни на який стартують з позначки у 56 000 доларів. Електромобіль у кузові крос-купе розроблений спільними зусиллями китайського автовиробника Changan, телекомунікаційного гіганта Huawei та найбільшого китайського виробника літій-іонних батарей CATL.

Відомо, що в основі моделі лежить нова платформа CHN. Сукупна потужність силової установки становить 578 к.с. Ємність 750-вольтової батареї становить 90,4 кВт*год, повного заряду якої вистачить на 600 км пробігу.

Судячи з опублікованих фото, у салоні авто встановлено три дисплеї. На центральний, і найбільший, виводиться карта навігації та параметри налаштування мікроклімату в салоні. Лівий екран – це цифрова панель приладів, а правий націлений суто на інтертеймент, і користуватись ним може лише передній пасажир.

Максимальна потужність зарядки, яку підтримує електромобіль, становить 240 кВт, вона дозволить “підгодувати” батарею з 30 до 80% всього за 15 хвилин. З місця до 100 км/год двухмоторний повнопривідний електромобіль прискорюється лише за 4,0 секунди.