Седан Passat виходить з виробництва, а універсал на базі нової платформи MQB Evo поділить технічні особливості з Tiguan 2024 року, збільшившись у розмірах.

Як повідомляє «АвтоГІД», новий Passat став довший на 144 мм, а шириною та висотою збільшився на 20 мм та 7 мм відповідно. Ці зміни позначилися на просторі в салоні: більше місця для ніг та більший багажник досягають 690 літрів або 1920 літрів зі складеними спинками задніх сидінь.

В оснащенні зустрінуться знайомі елементи з Tiguan: 10,25-дюймова цифрова панель приладів та 12,9-дюймовий екран мультимедійної системи, який можна збільшити до 15 дюймів. За додаткову плату будуть доступні проекційний дисплей та матричні фари з дальнім світлом, що освітлює дорогу на 500 метрів, а також оновлена адаптивна підвіска DCC Pro.

Універсал буде доступний з бензиновими, дизельними та PHEV-двигунами, пропонуючи гібридні версії з потужністю від 204 до 272 кінських сил та можливістью їздити на електриці до 120 км.

Наступником седана Passat, невирішено офіційно, але неофіційно вважають флагманський електрокар ID.7, що базується на модульній платформі MEB та пропонує 286-сильний електромотор та передову електроніку.