Експерти американського видання Hot Cars, проаналізувавши інформацію про кількадесят мільйонів автомобілів, назвали 10 найбільш надійних моделей за останні десять років. У рейтингу більшість – це японські машини, пише today.ua.

До десятки найбільш надійнихх автомобілів потрапив середньорозмірний кросовер Toyota Highlander третього покоління. Його випускають із 2013 року. Він легко може проїхати 300 000 км без серйозних поломок. Це один із найнадійніших автомобілів у модельній лінійці компанії Toyota.

Ще один учасник цього топу – Toyota 4Runner. Мало який із середньорозмірних позашляховиків може похвалитися такою ж надійністю, як Toyota 4Runner. На особливу увагу заслуговує 4Runner, який випускають з 2013 року. У 2023 році, як очікується, розпочнеться серійне виробництво Toyota 4Runner нового покоління. Це буде вже четверте покоління популярного японського позашляховика.

Багато автомобілістів вважають Toyota Corolla найбільш надійним автомобілем. Ми з ними майже згодні. Це справді дуже надійний автомобіль. Але у світі є й більш надійні машини. Купуючи б/в Toyota Corolla, потрібно звернути увагу на моделі з 2013 року випуску.

Toyota Camry можна назвати ще надійнішою, ніж Toyota Corolla. Рекомендуємо звернути увагу на Camry сьомого покоління. Цю модель випускали з 2012 по 2017 рік. Вона здобула високі оцінки за надійність від Consumer Reports. Цей автомобіль найбільше рекомендує американська компанія J.D. Power, яка опитує автомобілістів, а потім складає рейтинги машин.

Також довів свою надійність кросовер Kia Sportage четвертого покоління. Його випускали з 2016 по 2021 рік. Sportage посідає друге місце в рейтингу найнадійніших компактних автомобілів за версією J.D. Power. На першому місці – Buick Encore.

Також до ТОП-10 найнадійніших автомобілів, які можуть без серйозних проблем проїхати 300 000 км і більше, за версією Hot Cars, увійшли такі моделі: Toyota Prius, Honda Accord, Hyundai Elantra, Honda Civic, а також кросовер люксовий Lexus RX.

Як бачите, у рейтингу надійності автомобілів за версією Hot Cars домінують японські автомобілі. Конкуренцію їм становлять у цьому плані лише південнокорейські машини.