Захоплюючі події розгортаються з ще одним захоплюючим оновленням кросовера! Пам’ятаєте Renault Arkana, який колись збирали в Україні на ЗАЗі? Що ж, схоже, подорож досягла інтригуючого поворотного моменту, хоча і не без повороту. Поки українське підприємство стикалося з труднощами, європейський та південнокорейський ринки вітали схожу модель, але з однією відмінністю – платформою CMF-B, більш сучасною та технологічною основою.

Ця оновлена версія Renault Arkana може похвалитися освіжаючим фейсліфтингом, з новим дизайном решітки радіатора та логотипу, додаванням пакету ESPRIT ALPINE та стильним чорним декором, доповненим елегантними 19-дюймовими колісними дисками. Такі естетичні вдосконалення додають привабливості цьому кросоверу, пише Avtosota.

Але справжня магія ховається під капотом. Для європейських ентузіастів Arkana пропонує потужний 1,3-літровий турбобензиновий двигун з 7-ступінчастою коробкою передач, що забезпечує енергійний привід передніх коліс. З іншого боку, гібридний варіант E-Tech демонструє інновації в найкращому вигляді.

Поєднання 1,6-літрового атмосферного двигуна з електродвигуном та надсучасної роботизованої трансмісії дає вражаючі 143 кінські сили та можливість пересуватися виключно на електротязі, відключившись від двигуна внутрішнього згоряння.

Зайдіть всередину, і вас зустріне вишуканий інтер’єр з новими варіантами замшевого оздоблення та стильними синіми декоративними смужками. Особливу увагу привертає версія ESPRIT ALPINE з логотипами A, що прикрашають сидіння, уособлюючи елегантність та ексклюзивність.

Наразі Arkana виробляється в Південній Кореї під назвою Samsung XM3 і має на меті здійснити своє тріумфальне повернення. Очікується, що продажі розпочнуться на початку осені, і він вабить до себе допитливі погляди, заманюючи потенційних покупців привабливою ціною від 31 тисячі євро.

Щодо його перспектив в Україні та на ЗАЗі, питання залишається відкритим. Хоча попередній набіг Arkana міг зіткнутися з перешкодами, привабливість омолодженої моделі може викликати інтерес до майбутніх починань. Тільки час покаже, чи прийме український автомобільний ландшафт цього відродженого претендента та його сучасні інновації, відкриваючи нову главу в захоплюючій сазі про Аркану.