Новий Kia Sorento повністю розсекретили до прем’єри. Кросовер пройде фейсліфтинг і буде представлений у четвертому кварталі нинішнього року. Знімки автомобіля опублікував південнокорейський сайт Autospy, повідомляє «Фокус».

Дизайн Kia Sorento 2024 змінили в дусі флагманського електрокросовера Kia EV9. У нього нова широка решітка радіатора й тоненькі Т-подібні фари зі світлодіодною оптикою. Також освіжені бампери та ліхтарі кросовера.

Салон Kia Sorento 2024 повністю перероблений. Кросоверу змінили дизайн передньої панелі та встановили на ній два великі дисплеї віртуального щитка приладів і мультимедійної системи. Кнопки клімат-контролю стали сенсорними. Як і раніше, модель пропонуватимуть у версіях на 5, 6 і 7 місць.

Двигуни Kia Sorento 2024 залишаться незмінними. Модель оснащуватимуть бензиновими моторами об’ємом 2,5 л (194 і 285 к. с.) і 3,5 л (272 к. с.), а також 2,2-літровим 202-сильним турбодизелем.

Залишаться в лінійці й гібриди з 1,6-літровою турбочетвіркою та електромотором. Стандартний гібрид оснащений 230-сильною установкою, а підзаряджається — 265-сильною. Плагін-гібриду збільшать батарею, що дасть змогу проїжджати до 100 км на електротязі.