Доступний кросовер Ford Bronco Sport Free Wheeling – особлива модифікація моделі, виконаної в ретро-стилі. Для ще більшої схожості з класичними модифікаціями позашляховика Bronco новий автомобіль отримав яскраві дизайнерські елементи.

Про машину в новому виконанні повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Car and Driver. Головна особливість Ford Bronco Sport Free Wheeling – стиль, завдяки якому машина відрізняється від стандартного кросовера.

Кузов пофарбували у темно-сірий колір. З боків (включаючи двері) та капоту нанесли горизонтальні смуги теплих відтінків (градієнт від червоного до жовтого). Популярне рішення для класичних позашляховиків ХХ сторіччя.

Ця ідея знаходить продовження і в салоні Ford Bronco Sport у модифікації Free Wheeling – у таких же відтінках виконано оббивку крісел. Також в інтер’єрі та на колісних дисках з’явилися червоні декоративні акценти.

Поки що особливу модифікацію моделі пропонують на ринку США. Ціна такого кросовера – від 35 325 доларів. Купити Ford Bronco Sport можна з моторами об’ємом 1,5 та 2 л потужністю від 183 до 248 к.с.