Фахівці пояснили, чому не слід заводити двигун автомобіля одразу після ввімкнення запалювання.

Після увімкнення запалювання машина починає “пробуджуватися” від тривалої стоянки. На приладовій панелі спалахують різнокольорові лампочки – сигналізатори працездатності технічних систем. За словами експертів, електроніка сучасного авто не дарма починає проводити внутрішню діагностику.

Крім виявлення можливих несправностей, програма збирає в пам’яті електронного блоку управління дані про навколишнє оточення і кліматичні умови. Це важливо за низьких температур повітря, оскільки від отриманої інформації залежить правильність приготування паливної суміші.

Зазначається, що інколи водії не чекають завершення діагностики й одразу повертають ключ на положення “старт”. У цьому разі машина переходить до усереднених показників. У момент займання палива процес його згоряння протікає неідеально, і недогорілі пари бензину починають викидатися в каталізатор. За кілька миттєвостей електронний блок управління все-таки скоригує програму, проте секунди некоректної роботи під час щоденних пусків складаються в хвилини й години і можуть вплинути на ресурс каталізатора, попереджає видання.

Експерти радять у морози перед пуском двигуна дозволити електроніці завершити процес підготовки, налогошує MMR.

З авто на дизельному паливі слід бути ще обережнішими. У всіх сучасних дизельних машинах після повороту ключа в замку запалювання на панелі приладів загоряється жовта іконка у формі спіралі, що сповіщає про початок роботи так званих свічок розжарювання. Ці пристрої мають електроспіраль, яка розігріває керамічний ізолятор свічки до червоного, а він зі свого боку гріє повітря в камерах.

Поки горить жовта спіраль на панелі, рушати з місця не можна: автомобіль просто не заведеться. Швидкий старт загрожує для дизеля неповним згорянням палива, нерівномірною роботою різних циліндрів і викиданням недогорілих залишків палива у фільтри, які сильно забруднюються продуктами розпаду “солярки”.