Mitsubishi, відоме ім’я в автомобільній індустрії, за свою історію мало чимало успіхів і невдач. У той час як деякі з їхніх автомобілів отримали похвалу за свою надійність і продуктивність, інші залишили власників розчарованими через їхню низьку продуктивність і тьмяні характеристики. Avtosota розповіла про два найгірші автомобілі Mitsubishi, засновані на відвертих відгуках власників на різних автомобільних форумах.

Mitsubishi Mirage (2014-2021)

Mitsubishi Mirage, субкомпактний хетчбек, вийшов на ринок з великими надіями стати популярним вибором для економних споживачів. Однак з роками стало очевидно, що Mirage не виправдав очікувань, і багато власників були розчаровані та засмучені.

  • Низька продуктивність: одним з найсуттєвіших недоліків Mirage була його низька продуктивність. Оснащений млявим 1,2-літровим трициліндровим двигуном, Mirage намагався забезпечити достатню потужність, особливо на шосе або під час маневрів обгону. Ця нестача потужності часто призводила до неприємних відчуттів під час водіння, і власники прагнули отримати більш потужний і чутливий двигун.
  • Дешевий і не натхненний інтер’єр: інтер’єр Mirage не сприяв підвищенню його репутації. Пластикові матеріали та нецікавий дизайн були поширеними скаргами серед власників. Дискомфорт сидінь ще більше ускладнював проблему, роблячи довгі поїздки стомлюючими. Загальне відчуття було таким, що Mitsubishi зрізала кути, щоб утримати низьку ціну, жертвуючи при цьому якістю та комфортом.
  • Відсутність передових функцій безпеки: безпека є вирішальним аспектом для будь-якого покупця автомобіля, і, на жаль, Mirage не дотягує в цій сфері. Багато власників висловили розчарування відсутністю передових функцій безпеки, які стали стандартом у його конкурентів. Такі функції, як моніторинг сліпих зон, система утримання в смузі руху та автоматичне екстрене гальмування були помітно відсутні, що залишило Mirage позаду своїх конкурентів з точки зору безпеки.
  • Не вражаюча паливна ефективність: незважаючи на те, що Mirage є субкомпактним автомобілем, його паливна ефективність не була такою вражаючою, як очікувалося. Багато власників повідомляли, що реальні показники економії пального були далекі від заявлених, що з часом призводило до збільшення витрат на пальне. Недостатня потужність Mirage ще більше загострила цю проблему, оскільки двигуну доводилося працювати важче, зменшуючи його потенціал економії палива.

Mitsubishi Outlander (2007-2013)

Mitsubishi Outlander, середньорозмірний кросовер, вийшов на ринок з багатообіцяючим поєднанням практичності та універсальності. Однак з роками стало очевидно, що Outlander відстає від своїх конкурентів у багатьох аспектах, заробивши репутацію одного з найгірших автомобілів Mitsubishi, які коли-небудь випускалися.

  • Застарілі технології: однією з найяскравіших проблем Outlander були його застарілі технології та інформаційно-розважальна система. Багато власників висловлювали розчарування відсутністю сучасних функцій, таких як зручний сенсорний інтерфейс, інтеграція зі смартфоном та вдосконалені системи допомоги водієві. У той час, як позашляховики-конкуренти використовували новітні технології, Outlander відчував себе пережитком минулої епохи.
  • Динаміка водіння, що не надихає: досвід водіння Outlander залишав бажати кращого. Керування часто описували як розпливчасте і неточне, йому бракувало впевненості та маневреності, які водії шукають у позашляховиках. Крім того, шум дороги та вітру проникав у салон, створюючи менш вишуканий та приємний досвід водіння порівняно з конкурентами.
  • Низька якість збірки: власники Outlander повідомляли про різні проблеми з якістю збірки, які вплинули на їхнє сприйняття надійності автомобіля. Проблеми варіювалися від деренчання компонентів салону до електричних несправностей, що свідчить про те, що Mitsubishi нехтувала важливими заходами контролю якості під час виробничого процесу.
  • Неефективна економія палива: незважаючи на те, що Outlander є середньорозмірним позашляховиком, його паливна економічність розчаровувала. Застаріла технологія двигуна та відсутність функцій економії пального призвели до більшого, ніж очікувалося, споживання пального, що робить його менш економічним вибором для щоденних поїздок на роботу та тривалих подорожей.

Замість висновку

Незважаючи на те, що Mitsubishi випустила кілька успішних моделей протягом багатьох років, Mirage та Outlander виділяються як два найгірші автомобілі в історії бренду. Від низької продуктивності Mirage і дешевого салону до застарілих технологій і низької якості збірки Outlander – ці моделі залишили власників розчарованими і незадоволеними. Автомобільні форуми та відгуки власників свідчать про ці недоліки, підкреслюючи важливість ретельного дослідження, перш ніж інвестувати в будь-який автомобіль.