У Києві знайшли покинутим ексклюзивний позашляховик Lamborghini LM002. Рідкісний автомобіль припадає пилом доволі давно, тому що його власник, подейкують, перебуває за кордоном. Так чи інакше, але варто розуміти, що модель Lamborghini LM002 – це справжній скарб і мрія будь-якого колекціонера автомобілів.

Lamborghini LM002 – перший серійний позашляховик компанії. Як пише «Автосвіт», він був представлений публіці на автосалоні у Брюсселі у 1986 році. За роки виробництва (з 1986 по 1993) було випущено всього 328 автомобілів! В Україні налічувалось принаймні два унікальних позашляховки Lamborghini. Один – чорний, другий – червоний.

Доля останнього, на жаль, невідома. З приводу ж чорного, скоріш за все, це саме його і знайшли. Не будемо стверджувати на 100%, але схоже, що це Lamborghini LM004 1984 р.в., або LM-Американа — найрідкісніший позашляховик Lamborghini!

Річ у тім, що італійський виробник спорткарів потрапив до історії ВМС США чи не випадково. Майже десять років тривала боротьба за авто Пентагону, яку нарешті виграв Hummer, але компанія Lamborghini у процесі боротьби створила цього рубаного бика, накачаного архаїчними стероїдами, його назвали LM, тобто Lamborghini Military. Сотню автомобілів замовили військові Лівану, ще 40 штук — збройні сили Саудівської Аравії, і зовсім трохи продали за океан під кодом LM 004 або LM-Американа — саме ця версія вважається найексклюзивнішою.

Під її гранованим капотом працює монстроподібний V12 потужністю 495 сил потужності з божевільним крутним моментом в 550 Нм.