Хоча офіційна презентація нового KIA Sorento ще не відбулася, нетерплячі ентузіасти вже встигли побачити кросовер на південнокорейських дорогах, а на YouTube-каналі Woopa TV з’явився вичерпний відеоогляд.

Як пише Avtosota, найяскравіші зміни в KIA Sorento 2024 року помітні спереду, де він черпає натхнення від своїх старших братів і сестер — Telluride та електричного кросовера KIA EV9. Широка решітка радіатора та витончені Т-подібні фари, прикрашені діодними лампами, надають Sorento вишуканого вигляду. Задня частина отримала ледь помітні зміни, головним чином в оновлених задніх ліхтарях.

Хоча інтер’єр поки що залишається загадкою, офіційні фотографії натякають на два великі дисплеї на передній панелі, що супроводжуються сенсорними кнопками клімат-контролю. Покупці можуть очікувати, що кросовер буде представлений у 5-, 6- та 7-місцевому варіантах, які задовольнять різні потреби.

Більш детальна інформація про технічні характеристики KIA Sorento буде розкрита під час його офіційної презентації в серпні. За попередньою інформацією, автомобіль збереже свої 2,5-літрові (194 і 285 к.с.) і 3,5-літрові (272 к.с.) бензинові двигуни, а також 2,2-літровий турбодизель потужністю 202 к.с.

Крім того, будуть доступні гібридні варіанти потужністю 230 і 265 к.с., причому більш потужна версія має збільшений запас ходу на електротязі приблизно до 100 км.

Прихильність KIA до інновацій гарантує, що Sorento 2024 року стане переконливим вибором для ентузіастів кросоверів, які шукають продуктивність та ефективність в одному пакеті.