Презентовано оновлену версію кросовера Renault Arkana, який раніше збирали на ЗАЗі в Україні. Тепер ця модель представлена на європейському та південнокорейському ринках з сучасною платформою CMF-B.

Як повідомляє «АвтоГІД», оновлений Renault Arkana отримав освіжений дизайн з новою решіткою радіатора та логотипом, а також пакет ESPRIT ALPINE і стильний чорний декор, що додають йому привабливості. Крім того, він оснащений елегантними 19-дюймовими колісними дисками.

Під капотом кросовера знаходиться потужний 1,3-літровий турбобензиновий двигун з 7-ступеневою коробкою передач для європейського ринку. Також доступний гібридний варіант E-Tech з поєднанням 1,6-літрового атмосферного двигуна з електродвигуном та роботизованою трансмісією, що надає йому імпресивну потужність в 143 кінських сил та можливість рухатися виключно на електриці.

Інтер’єр також претендує на вишуканість з новими варіантами замшевого оздоблення та стильними синіми декоративними смужками. Особливо ексклюзивною виглядає версія ESPRIT ALPINE з вишитими логотипами A на сидіннях.

Наразі виробництво Arkana відбувається в Південній Кореї під ім’ям Samsung XM3, і його очікує успішний старт на європейських ринках восени. Прийняття цієї моделі на українському ринку та на ЗАЗі залишається питанням, що чекає відповіді. Однак з оновленим дизайном і сучасними інноваціями, цей кросовер може здобути інтерес серед покупців в майбутньому, відкриваючи нову сторінку в захопливій історії про Arkana. Продажі розпочнуться за привабливою ціною від 31 тисячі євро.