Changan, відомий китайський автовиробник, готується до того, щоб зробити свою присутність в Україні відчутною, оскільки перший парк моделей готується до виходу на ринок восени цього року. Про це було офіційно оголошено на сайті Subaru в Україні, повідомляє Avtosota.

Український імпортер Subaru слугуватиме каналом збуту автомобілів Changan. У зв’язку з цим розширенням імпортер проводить ребрендинг компанії “Соджитс Авто Україна”, одночасно забезпечуючи безперервність продажів Subaru разом з підприємством Changan.

В українському модельному ряді Changan будуть представлені кросовери. Акцент буде зроблено на бюджетних моделях компактного та середньорозмірного сегментів, що відповідає високому попиту на кросовери в Україні.

Майбутні моделі Changan в Україні будуть оснащуватися бензиновими турбодвигунами, автоматичними трансмісіями японського виробника Aisin та системою повного приводу.

Серед очікуваних моделей – кросовери Changan CS55 і CS95, а також нові моделі Changan Uni-K і Uni-T. Кожна з них буде оснащена низкою сучасних технологій безпеки.

Компанія Changan займається виробництвом автомобілів з 1957 року, а з 1993 року працює під власним брендом. Як один з провідних автовиробників Китаю, компанія посідає чільне місце в автомобільному ландшафті країни.

Заради справедливості, Changan активно продовжує вести бізнес на росії. Попри війну та міжнародні санкції там продають 14 моделей китайського бренду. Чому в Україні хочуть фінансувати китайську компанію, як веде справи з окупантом – залишається загадкою. Ганьба українському імпортеру Subaru та людям, які це дозволяють.