Моделі SUV сегмента є одними з найпопулярніших у всьому світі. Цінують їх за просторий салон та гарні позашляхові характеристики. Тим не менш, є автомобілі, від покупки яких найкраще відмовитись. Експерти порталу « WhatCar » склали рейтинг із шести моделей, яким ремонт потрібно особливо часто.

Дивно, але Land Rover Discovery 2004-2017 років зборки зайнятий у цьому списку перше місце, отримавши оцінку надійності 47,8 відсотка. Найчастіше у авто ламаються двигун та підвіска. Слабкими виявилися і гальма з електрикою та паливною системою. Варто відмовитись від покупки Peugeot 2008 2013-2019 рр. Тут найчастіше доводиться ремонтувати підвіску та вихлопну систему. Land Rover Discovery Sport , збірка якого ведеться з 2014 року, також має проблеми з двигуном, акумулятором, кермовим керуванням, вихлопною системою та електрикою.

Дивно, але похвалитися надійністю не може і третя модель британського бренду – Range Rover Evoque 2011-2019. Тут ремонт потрібен не тільки АКБ, вихлопній системі, трансмісії та кондиціонеру, а й самому кузову. Є проблеми і у Nissan X-Trail 2014-2021 рр. Найчастіше власники зверталися зі скаргами на мотор, КПП, електрику, кондиціонер, гальма та зчеплення. Закриває список Ford Kuga 2008-2013 років. Тут майже ті ж проблеми, що і у всіх вище перерахованих