При бажанні змінити автомобіль найперше всі звертають увагу на пропозиції вторинного ринку. Звичайно, всі би хотіли придбати нове авто з салону, але це суттєво дорожче та не завжди рентабельно.

Подивимося на ситуацію і з іншої сторони. Вживані автомобілі можуть стати джерелом клопоту. Щоб мінімізувати такі ризики, USNews склали антирейтинг найгірших автомобілів, пише Wheel News. Вони можуть мати привабливу вартість, але вирішення технічних проблем цілком ймовірно обійдеться дорожче. В переліку автомобілів опинилися наступні:

 1. Nissan Frontier (Navara);
 2. Toyota Tundra;
 3. Toyota Sequoia;
 4. Toyota C-HR;
 5. Mitsubishi Outlander Sport (ASX);
 6. Fiat 500X;
 7. Dodge Journey;
 8. Ford EcoSport;
 9. Fiat 500L;
 10. Dodge Grand Caravan;
 11. Buick (Opel) Cascada;
 12. Nissan 370Z;
 13. Mitsubishi Eclipse Cross.

На такі рейтинги можуть бути відгуки автовласників, як захищатимуть свій вибір. І це цілком нормально. Є загальна статистика, а є досвід кожного окремого автовласника. В цьому випадку до рейтингу попадають автомобілі, з якими найчастіше зверталися на СТО.

Якщо говорити про пікап Toyota Tundra, то він просто за набором споживчих якостей не задовольняє власників. А Mitsubishi Eclipse Cross лають за низький прогнозований індекс надійності. У Dodge Grand Caravan водії не встигають заправляти, а Ford EcoSport має обладнання, яке не можна знайти ні за які гроші.

Є ряд машин, які дуже дорогі в обслуговуванні. Такими є: Nissan 370Z, Buick Cascada та Toyota Sequoia. Якщо брати автомобіль на вторинному ринку, то від нього точно зовсім інші очікування.