У сучасну епоху кросовери стали найбільш затребуваним типом транспортних засобів, підкоривши серця українських водіїв. Якщо ви націлилися на доступний кросовер, AUTO.RIA представляє добірку оптимальних варіантів за ціною від $9 000 до $11 000, пише Avtosota.

Nissan Qashqai

У лінійці з 330 доступних моделей, Nissan Qashqai стоїть високо як винятковий варіант. Цей модельний ряд, що охоплює роки виробництва з 2008 по 2012, пропонує потенційним покупцям похвальний вибір. Відомий своєю непохитною надійністю та адаптивним дизайном, Qashqai гарантує приємні враження від водіння, доповнені містким салоном як для пасажирів, так і для вантажу.

Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe є ще одним претендентом на звання кращого автомобіля, який на сьогоднішній день налічує 320 одиниць. Цей кросовер, що випускався з 2006 по 2008 рік, вражає бездоганним балансом між розкішшю та економічністю. Santa Fe вирізняється просторим салоном, бездоганно плавним ходом і безліччю атрибутів, що підвищують як зручність, так і безпеку.

Volkswagen Touareg

Для шанувальників розкоші, що поєднується з сутністю кросовера, Volkswagen Touareg заслуговує на серйозні роздуми. Із 170 доступних моделей 2004-2008 років випуску Touareg вабить до себе висококласними враженнями від водіння. Розкішний інтер’єр, надійна конструкція та чудові можливості на дорогах і бездоріжжі разом дозволяють відчути смак вищого ешелону автомобільної розкоші.

Mitsubishi Outlander

Універсальність та надійність в одному пакеті – це те, що пропонує Mitsubishi Outlander, який наразі продається на ринку у кількості 170 одиниць. Outlander 2007-2010 років випуску має просторий салон, зручні сидіння та репутацію непохитної надійності. Незалежно від того, чи пересуваєтеся ви міськими пейзажами, чи вирушаєте на пригоди вихідного дня, Outlander гармонійно поєднує в собі практичність і досконалість.

Mazda CX-7

Шукаєте кросовер, який поєднує в собі стиль та енергійне водіння? Mazda CX-7 – привабливий варіант, який привертає до себе увагу. На вас чекає 140 автомобілів 2008-2011 років випуску, які демонструють характерну мову дизайну Mazda та захоплюючу поведінку на дорозі. Усередині добре продуманий салон плавно поєднується зі спритністю та набором складних функцій.

Замість висновку

Коли мова заходить про економічні кросовери, українські водії відчувають себе розпещеними вибором. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу стійкості Nissan Qashqai, розкоші Hyundai Santa Fe, пишності Volkswagen Touareg, універсальності Mitsubishi Outlander або стильному багатству Mazda CX-7, на вас чекає кросовер, який відповідає вашим уподобанням і фінансовим міркуванням. Враховуйте свої потреби, нахили та наявний асортимент, щоб зробити усвідомлений вибір, який бездоганно відповідатиме вашим потребам.