В Україні скасували необхідність отримання транзитних номерних знаків, що знаменує собою значні зміни в системі реєстрації транспортних засобів. Постанова Кабінету Міністрів № 437, що набула чинності 8 серпня, спростила для українців процедуру придбання нового автомобіля, повідомляє Avtosota.

Нововведення дозволяє автосалонам продавати вже зареєстровані автомобілі, усуваючи необхідність у складному нотаріальному оформленні довіреностей. Натомість покупцям достатньо вказати в договорі купівлі-продажу, що вони уповноважують іншу особу займатися реєстрацією транспортного засобу. Ця поправка спрощує процес купівлі та скасовує вимогу щодо транзитних номерних знаків.

Виняток становлять випадки, коли покупець вирішив особисто зареєструвати транспортний засіб у сервісному центрі МВС. Крім того, транзитні номери необхідні для вживаних автомобілів, придбаних не через дилерські центри.

Крім того, традиційні “зелені сертифікати” на передачу та приймання автомобілів тепер доступні виключно в електронному форматі.