Експерти назвали вживані автомобілі, які не розчарують своєю надійністю. При цьому на вторинному ринку ці моделі вже дуже дешеві. Отже, за низькою ціною можна знайти вдалі пропозиції.

Їх можна сміливо купувати з пробігом і не перейматися серйозними поломками, пише видання «Економічні новини». Авжеж, тільки після того, як ви уважно оглянули потрібний екземпляр і переконалися у його хорошому стані.

Toyota Prius

Так, це гібрид. Традиційно такі моделі оснащуються більшою кількістю агрегатів, ніж традиційні моделі із двигунами внутрішнього згоряння або, наприклад, електромобілі. Компонентів багато, і це може налякати. Але Toyota довела конструкцію гібридів майже до досконалості.

Renault Megane

Українці люблять привозити вживані Megane із Європи. Ще б пак – запас міцності у цієї моделі високий. Вона їхатиме навіть не в дуже хорошому стані, але краще все ж таки знайти “живий” екземпляр.

Honda Jazz

В обслуговуванні Jazz може здатися дорогим. Тому доцільніше звертати увагу на машини у хорошому стані. Такі авто не розчарують надалі.

Toyota RAV4

При купівлі вживаного кросовера покупці часто шукають саме RAV4. Усі знають про надійність цієї моделі. Але не варто нехтувати уважними перевірками – важливо знайти найкращий екземпляр.

Toyota Yaris

Мабуть, один із найнадійніших автомобілів із пробігом, який можна купити на вторинному ринку. Великий пробіг не повинен злякати. Головне, добре перевірити машину.