Нова Toyota Rumion 2023 представлена офіційно. Дешевий сімейний автомобіль виходить на ринок за орієнтовною ціною 11 000 за базовий варіант.

Про машину, побудовану на базі мінівену Suzuki Ertiga, повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Autocar. Дві японські компанії кілька років тому розробили план співробітництва та обміну технологіями. Дешевий мінівен Toyota Rumion — черговий результат спільної роботи.

Дизайн Rumion вийшов спокійним. Це незвичайно бачити сьогодні, коли навіть бюджетні сімейні моделі намагаються зробити агресивними та «спортивними» зовні. Rumion не схожий на інші моделі Toyota.

Багато в чому це пов’язано з тим, що машина практично повністю ґрунтується на Ertiga, розробкою якої займалася Suzuki. Від неї новинці дістався салон. У ньому домінуюче положення займає сенсорний монітор мультимедійного комплексу, що підтримує Android Auto та Apple CarPlay. Ще в списку оснащення є клімат-контроль, USB, керування музикою на кермі. Салон розрахований на 7 осіб.

Покупці зможуть обрати бензиновий 1,5-літровий двигун потужністю 103 к.с. або силову установку, що працює на газі. КПП — 6-ступінчаста механічна або 5-ступінчаста автоматична.