У США поліція Флориди працює над вилученням десятків старих автомобілів, нещодавно знайдених затопленими в брудному озері. За словами влади, ці машини можуть бути пов’язані з “холодними” справами.

Про це пише видання «Економічні новини» із посиланням на The Insider.

Принаймні один із затонулих автомобілів, витягнутих з озера в місті Дорал, уже був визнаний поліцією викраденим.

Співробітники Департаменту поліції Майамі-Дейд і Департаменту поліції Дорала почали витягати іржаві автомобілі з озера у вівторок вранці (8 серпня) після того, як водолази-добровольці, які займаються розкриттям справ про зниклих людей, виявили на дні озера понад 30 таких машин.

Представник департаменту поліції Майамі-Дейд детектив Луїс Сьєрра повідомив, що, як з’ясували слідчі, один з автомобілів був викрадений, і він очікує, що і в інших випадках результат буде таким самим. Поліцейський додав, що автомобілі “дійсно старі” і “ймовірно, перебували в цьому озері дуже довго”.

“Там не було жодного автомобіля, який би перебував там із 2000-х років”, — сказав він.

Слідчі продовжуватимуть перевіряти VIN-номери автомобілів у міру їх виявлення Фото: Miami-Dade Police Department
Сьєрра пояснив, що слідчі продовжуватимуть перевіряти VIN-номери автомобілів у міру їх виявлення, щоб з’ясувати, чи не були ці машини причетні до злочинів, скоєних у минулому. Він думає, що, ймовірно, всі ці автомобілі можуть бути пов’язані з безліччю злочинів, які не були розкриті.

“Ми не виключаємо можливості шахрайства, яке також може мати місце, та інших видів порушень закону, наприклад, убивства”, — заявив USA Today представник поліцейського управління Маямі-Дейд детектив Альваро Забалета (Alvaro Zabaleta).

Як повідомляє телеканал WSVN 7News, у Маямі автомобілі виявила команда водолазів, які працюють на приватну компанію. Кен Флемінг, один із водолазів, повідомив, що його команда веде слідство одразу в кількох “холодних” справах, деякі з яких стосуються людей, зниклих безвісти протягом трьох-чотирьох десятиліть.