Україна проживає важкі часи, але автомобільний ринок функціонує автономно. Це можна зрозуміти, якщо переглянути об’яви з продажу машин на популярних ресурсах. На сторінках Auto.ria часто є пропозиції, які викликають бурю емоцій. Таким прикладом стала об’ява про продаж розкішного Bentley Flying Spur 2021. Автівку виставили на продаж за 348 000 доларів, повідомляє Wheel News.

Bentley Flying Spur 2021 — престижний седан. Комплектується двигуном 4,0 л. Розвиває потужність 550 к.с. Двигун працює в парі 8-ступінчастою коробкою передач. Седан може розігнатися до сотні за 4 секунди. Максимально набирає швидкість до 319 км/год. В міському циклі витрачає 16,5 л, а за містом значно менше — майже 9 л на 100 км.

На продаж виставили новий автомобіль. Для додаткового захисту він обклеєний плівкою. Автомобіль стильний та розкішний. Інтер’єр зроблено дорогими матеріалами, серед яких: шкіра, натуральне дерева, метал з алмазним напиленням.

Пасажири на задніх сидіннях можуть почувати себе як в лімузині. А ще вони самостійно керують розвагами за допомогою знімного дисплею в 5 дюймів: масажні крісла, освітлення, жалюзі та ін.