Кросовери продовжують набувати все більшої популярності. На вторинному ринку представлено безліч варіантів, тож часто постає питання — який саме вживаний кросовер обрати? Фахівці назвали 5 вживаних кросоверів, якими дорожать їхні власники.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 завжди володів лідерською позицією серед кросоверів. Відмічається своєю надійністю, високою ефективністю пального, відмінною прохідністю і комфортним салоном. Велика кількість функцій та доступних опцій роблять його привабливим вибором.

Honda CR-V

Honda CR-V славиться надійністю, просторим і комфортабельним салоном. Часто визначається як практичний і зручний варіант для сімейних подорожей та щоденного використання.

Nissan Rogue

Nissan Rogue привертає увагу своїм стильним дизайном, ефективною економічністю пального та спортивним виглядом. Великий внутрішній простір та технологічні інновації роблять його популярним серед багатьох покупців.

Ford Escape

Ford Escape зачаровує своєю реактивністю, розширеними можливостями для бездоріжжя та багатофункціональністю. Виділяється серед конкурентів своєю динамічністю та активним характером.

Chevrolet Equinox

Chevrolet Equinox відомий своїм комфортом та високим рівнем оснащеності. Економічність та різноманітні додаткові опції роблять його привабливим для різних класів покупців.

Всі ці п’ять кросоверів славляться своєю надійністю, зручністю керування, великим простором та різноманітністю опцій, що робить їх популярними серед автовласників.