Корейський виробник опублікував деталі про новий Santa Fe 2024. Новинка має колісну базу завдовжки 2815 мм, яка на 48 мм довша, ніж раніше. Загальна довжина автомобіля збільшилась на 46 мм до 4830 мм. Ширина залишилася без змін – 1900 мм, але лінія даху стала вищою на 10 мм (1720 мм).

Збільшені розміри дозволили Hyundai внести деякі серйозні зміни всередині Santa Fe, а саме домогтися корисного збільшення внутрішнього простору і додати третій ряд сидінь у версії для США, пише AmperCar. Об’єм багажника також збільшився на 91 літр до 725 літрів.

Усередині з’явилися фірмові сидіння для релаксації, призначені для імітації невагомості. Раніше вони були помічені на Ioniq 5. У версії з шестимісним компонуванням крісла другого ряду також можна перевести в режим релаксації. Додалося безліч корисних опцій, включаючи бездротову зарядку відразу на два телефони, лоток для зберігання дрібниць на консолі, що відкривається у двох напрямках. Зроблено це для того, щоби доступ до лотка мали як передні, так і задні пасажири.

Що стосується того, що знаходиться під капотом, все залежить від ринку, на який поставлятиметься модель. Покупці у Кореї та Північній Америці зможуть обрати 2,5-літрову турбочетвірку потужністю 277 к. с. і крутний момент 264 Нм. Цей двигун розганяє автомобіль до сотні за 8 секунд. Гібриду на це потрібно 9,5 секунд. Гібрид пропонуватиметься на європейському ринку. Альтернативою йому є 1,6-літровий PHEV, що розвиває потужність 158 к. с. На окремих ринках планується пропонувати навіть 2,5-літровий безнаддувний двигун, чиї 191 к. с. дозволяють автомобілю набрати швидкість від 0 до 100 км/год за 11,5 секунди.

Крім того, виробник представив спеціальну версію XRT, яка сьогодні існує лише у концептуальній формі. Завдяки збільшеному дорожньому просвіту, всюдихідним шинам BF Goodrich, кутам в’їзду та з’їзду, орієнтованим на бездоріжжя, а також таким аксесуарам, як багажник на даху, вантажні ящики та задні сходи, XRT може стати альтернативою Land Rover Defender.