Автомобіль Speed Demon розвинув приголомшливу швидкість 537 км/год на висохлих просторах солоного озера Бонневіля. Це стало історичним тріумфом під час SCTA Bonneville Speed Week 2023, який широко висвітлювався на платформі Autoevolution, інформує Avtosota.

За 17 років Speed Demon встановив 13 рекордів на SCTA Bonneville та здобув шість поважних світових рекордів FIA. Одного разу команда розігнала автомобіль до безпрецедентних 775 км/год, що стало вершиною для автомобілів з поршневими двигунами. Крім того, автомобіль постійно долає бар’єр у 644 км/год, закарбувавши своє ім’я в анналах швидкості.

За кермом цього монументального досягнення був досвідчений авіатор Кріс Рашке. Пілотуючи “Демона швидкості”, він злетів до 537 км/год на смузі довжиною 4,8 км, здобувши всесвітньо відомий титул.

Перегони SCTA Bonneville Speed Week 2023 не обійшлися без випробувань. Змагання супроводжували сильні пориви вітру, які несли воду з сусіднього озера на трасу, що змусило організаторів скоротити дистанцію до 4,8 км, щоб убезпечити учасників. Як наслідок, омріяні 805 км/год так і залишилися недосяжними для “Демона швидкості”.

В основі Speed Demon лежить 9,1-літровий двигун V8 з турбонаддувом, що генерує 3100 к.с. Цей силовий агрегат оснащено найсучаснішими датчиками, що полегшують моніторинг та регулювання його роботи в режимі реального часу.