У США виявили занедбаний Dodge Six Coupe 1933 року. Автомобіль простояв у старому сараї понад пів століття. Знахідці присвятили відео на YouТube-каналі Classic Car Rescue, повідомляє «Фокус».

Це купе Dodge Six востаннє виїжджало на дороги в 1965 або 1967 році. Після цього його залишили іржавіти в сараї на фермі в штаті Айова.

За десятиліття простою авто вкрилося шаром пилу та бруду. Коли його відмили, то з’ясувалося, що кузов Dodge місцями проржавів, а його лакофарбове покриття облізло. Внутрішнє оздоблення буквально пошматували єноти, які пробралися в салон.

Проте автомобіль виявився дуже живучим. Його двигун прочистили, змастили та подали паливо — і він завівся. Також Dodge Six Coupe зміг проїхатися по дорозі вперше за понад півстоліття. Тепер ретроавто відправлять на реставрацію.

Шестициліндрові Dodge Six випускали з 1927 по 1938 роки. Модель 1933 року з позначенням DP комплектувалася 3,3-літровою шісткою потужністю 75 к. с. і 3-ступінчастою механічною КПП. Її максимальна швидкість становить 120 км/год.