Дешевий кросовер Honda WR-V RS показали у дуже крутому вигляді. Фактично, бюджетна модель пройшла заводську модернізацію – тюнінг, завдяки якому виглядає як ніколи сміливо.

Про новинку повідомляє OBOZREVATEL із посиланням на Carscoops. Кузов Honda WR-V RS пофарбували у яскравий вишневий металік. Дах пофарбували в контрастний чорний колір, встановили затемнені легкосплавні колісні диски діаметром 17 дюймів.

Встановили обвіс з темного незабарвленого пластику, а на кузові з’явилися біло-сірі декалі з назвою моделі. Ззаду на даху помітний маленький спойлер. Він, найімовірніше, виконує декоративну функцію.

Та й загалом зміни у бюджетному кросовері Honda відбулися виключно косметичні. Салон не змінювали, так само як не проводили модернізацію силової установки.

Honda WR-V RS оснащується бензиновим чотирициліндровим двигуном об’ємом 1,5 л потужністю 121 к.с. Поєднується двигун з безступінчастим варіатором.

Ціна стандартної моделі – від 15 000 доларів. На даний момент невідомо, чи виробник планує додати тюнінгований варіант в модельну лінійку. Можливо, незвичайний автомобіль так і залишиться експонатом виставки для привернення уваги до бренду.