Опубліковано офіційні фото Chery Omoda O5 GT. Недорогий спортивний седан надійде в продаж найближчим часом за ціною від $25 000. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на офіційний сайт китайського автовиробника.

Новий Chery Omoda O5 GT — експортна версія моделі Arrizo 5 GT. Першими його зможуть купити в Мексиці, а пізніше седан з’явиться і в низці інших країн.

Дизайн Chery Omoda O5 GT виконаний у дусі Lexus — з величезною веретеноподібною решіткою радіатора і розкосими діодними фарами. Оптика седана тонована, також передбачені 17-дюймові диски і чорний лакований декор.

Розміри Chery Omoda O5 GT:

  • довжина — 4691 мм;
  • ширина — 1814 мм;
  • висота — 1493 мм;
  • колісна база — 2650 мм.

Салон оздоблено червоно-чорною шкірою з контрастною червоною прострочкою, а кермо скошене знизу. На передній панелі встановлено два 10,25-дюймові дисплеї.

Базова комплектація Chery Omoda O5 GT передбачає безключовий доступ, клімат-контроль, круїз-контроль і бездротову зарядку для смартфонів. Топовий варіант отримав камери кругового огляду, підігрів і вентиляцію крісел, системи контролю смуги руху і «сліпих» зон.

Седан Chery Omoda O5 GT оснащений 1,6-літровим 197-сильним турбомотором і 7-ступінчастим роботом із двома зчепленнями. Заявлено, що розгін до 100 км/год займає близько 6 с.