Бюджетні кросовери в Україні завжди у пошані. Пропонуємо ознайомитися з трьома найкращими моделями до 7000 доларів, які порадують власника надійністю та практичністю.

Асортимент на ринку вживаних авто в Україні величезний, цей сектор у рази обганяє продаж нових машин в нашій країні. Але за великою кількістю важливо розглянути найкращі пропозиції. OBOZREVATEL розповідає, на які моделі кросоверів з пробігом варто звернути увагу насамперед.

Найкращі кросовери до 7000 доларів в Україні:

  • Hyundai Tucson;
  • Suzuki Grand Vitara;
  • Kia Sportage.

Авжеж, до $7000 можна знайти інші моделі. Якщо впевнені в якості, можна лише побажати удачі. Однак із представленими тут кросоверами проблем виникає менше. Але уважно вивчати кожну машину – обов’язкова умова.

Hyundai Tucson

Одна з тих моделей, яка зробила Hyundai ім’я та перетворила його на синонім доступної якості. Сьогодні у Tucson на вторинному ринку великі пробіги, але автомобіль дуже міцний.

Suzuki Grand Vitara

Японські авто – окрема тема. Grand Vitara – вибір ентузіастів. В обслуговуванні модель не найдешевша. Але якщо знайшли екземпляр у хорошому стані – беріть, поки не пізно.

Kia Sportage

Найближчий родич Hyundai Tucson в іншому одязі. Такий же надійний та простий в експлуатації. Зверніть окрему увагу на машини, які безпосередньо ввозилися з Кореї вже з пробігом.